بریتنی اسپیرز به طور تصادفی باشگاه خانگی خود را به آتش کشید

بریتنی اسپیرز به طور تصادفی باشگاه خانگی خود را به آتش کشید

اگر از خود سؤال می کنید که حال خانم بریتنی اسپیرز از وقتی که  داشت تمرین رقص میکرد و دچار شکستگی پا شد چگونه است به شما خواهیم گفت که حال او خوبست و مانند بقیه ما در خانه مانده است و تصمیم گرفته از خانه تمرینات فیتنس و بدن سازی خود را با فالوئر های اینستاگرامش به اشتراک بگذارد و او این تصمیم را از زمانی گرفت که حدودا ۶ ماه پیش باشگاه خانگی خود را به طور تصادفی سوزاند.

“سلام بچه ها ، من الان در سالن بدن سازی خودم هستم. حدود شش ماه است که در اینجا نیستم زیرا متاسفانه سالن بدن سازی خود را آتش زده بودم آن هم فقط با دوشمع!  سؤالات بسیاری در این زمینه وجود دارد. مثل اینکه … چه کسی شمع را در باشگاه استفاده می کند ؟ اصلا چرا شمع؟ چرا بریتنی در مورد این آتش سوزی خیلی عادی رفتار می کند؟ و چرا هرکسی مثل بریتنی باشگاه خانگی نداره؟

در زیرنویس یکی از پست  های اینستاگرامی، بریتنی بیشتر در مورد این داستان عجیب توضیح داده است آن هم به همراه ایموجی های لذت بخش! او گفته است که:  “این یک حادثه بود … اما بله … من آن را آتش زدم. ناگهان همه چیز آتش گرفت و به لطف خدا زنگ هشدار زده شد و به کسی خسارتی وارد نشد، متأسفانه فقط دو تا از تجهیزات سالن به همراه آینه موجود در سالن از بین رفتند اما خوب خداروشکر می توانست اتفاق بدتر از این ها بیافتد.”

چقدر بریتنی را می شناسید و چرا اخبار مربوط به او همچنان داغ است، حتی اخباری ساده چون آتش گرفتن باشگاه خانگی او؟؟؟؟

این سوالی است که بعد از ماجرای به آتش کشیده شدن باشگاه خانگی وی بسیار مطرح شده است.

بریتنی اسپیرز

بریتنی اسپیرز که متولد ۱۱ آذرماه ۱۳۶۰  است خواننده و بازیگر معروف آمریکایی است و تا مقطع متوسطه بیشتر درس نخوانده و به ترانه سرایی و نویسندگی نیز بسیار علاقه مند است بریتنی از زمان کودکی وقتی که تنها هشت سال داشت به خوانندگی علاقه نشان داد  و وقتی که  ۱۰ ساله شد در مسابقه میکی ماوش شرکت کرد اما قبول نشد. او دوباره در یازده سالگی در این مسابقه شرکت کرد  و بالاخره قبول شد و در سن ۱۷ سالگی و تنها با گذشت شش سال به سوپر استاری تبدیل گشت که بسیاری از مردم جهان اورا شناختند و اغلب خاطره ای دوست داشتنی برای متولیدین دهه ۶۰ ایرانی هاست.

بریتنی اسپیرز تا کنون دو بار ازدواج کرده و هردو به طلاق کشیده شده است و او مدتی است که با پسری ایرانی که مربی بدن سازی و پرورش اندام است دوست شده که  رابطه اش در نهایت به نامزدی تبدیل شده است. رابطه بریتنی اسپیرز با نامزد ایرانی اش، سام اصغری، به قدری صمیمانه و نزدیک است که بریتنی در جدیدترین پست اینستاگرامی خود گفته : یکسال هست که با سام هستم و بالاخره حس کزدم که خوشبخت ترین زن دنیا هستم.

بریتنی اسپیرزکه یکی از معروف ترین سلبریتی های دنیاست اغلب به خاطر اتفاقاتی که در زندگی شخصی‌اش می افتد ، در مرکز توجه مردم دنیا و به تازگی بویژه ایرانیان قرار می گیرد.

اگر به او علاقمند هستید در خبرنامه ما عضو شوید تا از آخرین اخبار مرتبط با وی شما را باخبر کنیم.